0

מהפכה: חברת wecom משיקה את שירות eSIM בישראל

esim וויפורגי וויקוםסוף להחלפות הסים המתישות והמאולצות, סוף לחששות לגבי אובדן כרטיס הסים, עידן חדש נפתח! אולי זו המהפכה הכי גדולה בתחום אחרי ההיא-ההיא שכחלון אז סידר לטובת כולנו.

חברת הסלולר wecom תאפשר ללקוחות כל חברות הסלולר להתנייד אליה מבלי להתעסק עם החלפות כרטיסי סים מפלסטיק ותאפשר גם להתקין עד 5 קווים לנייד, בזכות טכנולוגיה מהפכנית של 'סים וירטואלי'. מהשירות יוכלו ליהנות רק בעלי טלפונים ניידים חדשים, החל מאייפון 12 וגלקסי 20. בשלב הראשון השירות יינתן ללא עלות. בהמשך, ככל הנראה, העלות תהיה סביב 10 שקלים ('דמי מעבר').

מה מיוחד בשירות של Esim?

קודם כל הטכנולוגיה, ואחרי זה השימוש והמחיר: בפועל מדובר בכרטיס סים וירטואלי בצורת שבב חכם, שמותקן במכשיר הסלולר מבלי להיזקק לסים ה'קלאסי', אותו כרטיס-פלסטיק קטן המוכר לכולנו. ה- Esim בעצם מתחבר כחלק אינטגרלי לסלולר וכך גם אין סיכוי לאבד אותו או 'להתברבר' עם התקנים-שונים. חשוב לדעת שגם במקרה של אובדן, ניתן להפעיל את ה- Esim מכל מקום בעולם, בזכות הטכנולוגיה החכמה שעליה הוא מתופעל.

מבחינת השימוש עצמו: במקום להחליף פיזית כרטיס סים במכשיר סורקים קוד QR ומפעילים סים-וירטואלי נוסף על המכשיר, ועליו בעצם 'יושבת' חבילת הגלישה/השיחות. זה כמו תעודת זהות וירטואלית שמייצרים עבורה קוד מאובטח שמופץ לכל העולם. האבטחה מקסימלית, לא פחות מרמה של אבטחת כרטיס אשראי.

מדברים חופשי, נהנים מחבילת סלולר במחיר הגון

נגמרו עלויות השיחות שהתרגלתם לפגוש בחשבונית של סוף החודש, מעכשיו תוכלו ליהנות מחבילה נוחה, בטוחה והכי משתלמת שהשוק יכול להציע. חברת הסלולר wecom (לשעבר אקספון ו-we4g) היא הראשונה בישראל שמאפשרת לממש את שירות ESIM במכשירי הסלולר מהדגמים החדשים.

לחברה יש כבר כ-300 אלף לקוחות פעילים, וזה עוד בלי מסעות פרסום אגרסיביים, פשוט בזכות העובדה שהשירות מעולה ומשתלם ולכן הציבור 'מצביע ברגליים'.

תגיות: , ,

ניתן לרכוש מספר חבילות, עבור מכשירים שונים, ברכישה אחת.

קנו עכשיו

>

מידע על החבילה:

 • מתאים ללקוחות כל החברות.
 • רשתות חיבור בטכנולוגיה 4G/5G.
 • ללא חיובים נוספים או עמלות נסתרות.
 • מספר ה-whatsapp נשאר אותו מספר.
 • תקף במגוון ענק של מדינות כולל מעבר בניהן.
 • חיבור מיידי באמצעות ברקוד, אין צורך בהחלפת כרטיס סים.
 • שימוש בכל האפליקציות המוכרות: whatsapp, waze, facebook, Instagram, google maps, gmail, google, safari, chrome, youtube, tiktok, ועוד.

מדינות נתמכות:

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות