0

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

eSIM הוא כרטיס סים דיגטילי אשר מוטמע בטלפון הנייד בעת הייצור, ומעניק לכם את האפשרות להתחבר למפעיל רשתות סלולריות ישירות מהמכשיר ללא הכנסת כרטיס סים פיזי.

לאחר שרכשנו חבילת eSIM העונה על צרכינו דרך האתר, אנו מקבלים מייל עם קוד QR, אשר מפעיל את התכנית שלנו בעזרת סריקה פשוטה במועד הנבחר. כן, זה עד כדי כך פשוט!

ניתן לבדוק אם במכשיר הסלולרי שלכם מוטמע eSIM ברשימה הבאה:
https://globalesim.co.il/devices-that-support-esim/

רכישת כרטיס פיזי כרוכה בחיפוש אחר חנות מתאימה כאשר אנחנו נוחתים, או קניית חבילה במחירים מוגזמים מספק הרשת שלנו בארץ. במקום להחליף בין כרטיסי סים ולדאוג שהם שמורים היטב בארנק או במזוודה, ניתן לרכוש חבילת גלישה לכרטיס הדיגיטלי שפשוט מופעלת ישירות דרך הסלולרי שלנו ולחסוך לעצמנו זמן, כסף, ואת העיסוק המיותר.

רוב המשתמשים מעדיפים לרכוש את החבילה כשהם עוד בארץ, לפני הטיסה, ולהפעיל אותה רגע לפני שממריאים, שיש עוד אינטרנט זמין מחבילת הסלולר הרגילה שיש להם בארץ. אך את חבילת ה-eSIM אפשר לרכוש בכל רגע נתון, אפילו כשאתם כבר נמצאים בחו"ל. גם אם רכשתם חבילה שאינה עונה על הצרכים שלכם, או שהארכתם את השהות שלכם, תמיד ישנה אפשרות לרכוש חבילה נוספת ולהפעיל אותה בסריקה אחת פשוטה של הקוד.

על מנת להפעיל את חבילת ה-eSIM שרכשתם, עליכם להיות מחוברים לחבילת הסלולר הרגילה שלכם בארץ ולעשות את ההפעלה כשיש אינטרנט זמין למכשיר הסלולר. ללא אינטרנט זמין במכשיר הסלולר לא ניתן להפעיל את חבילת הeSIM. כמו כן, אנו ממליצים להפעיל את החבילה כשאתם כבר בשדה התעופה או ביום הטיסה רגע לפני שאתם יוצאים לשדה התעופה.

במילה אחת: לא! ובקצרה - אין חיוב נוסף מעבר לעלות החבילה שרכשתם!

המספר נשאר בדיוק אותו מספר ולא משתנה. איתו תוכלו להשתמש בחו"ל בצורה חופשית.

לאחר הרכישה, מקבלים למייל ברקוד והוראות התקנה. במידת הצורך, ניתן להיעזר בתמיכה שלנו על מנת לבצע את ההתקנה.

ניתן לבצע טעינה חוזרת על אותו eSIM שכבר הפעלתם בקישור הבא:

https://globalesim.co.il/charge-returns-balance-check/

ניתן לבדוק את ניצול החבילה שלכם בקישור הבא:

https://globalesim.co.il/charge-returns-balance-check/

אין צורך להוציא את הסים הרגיל שלך מהטלפון בזמן השימוש בeSIM, אך חשוב להשהות את הסים הפיזי בהגדרות המכשיר על מנת להימנע מחיובים מיותרים.

נגישות
0
    0
    העגלה שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות