0

גוגל: מעבר מכרטיס סים פיזי ל-eSIM בלחיצת כפתור

מסים פיזי ל-eSIMטכנולוגיית ה-eSIM כבר מזמן הפכה לחלק מרכזי בעולם הרשתות הסלולריות, בין אם סתם כדי לייעל את השימוש ברשת סלולרית ללא תלות בכרטיס קטן ומציק, ובין אם עבור גלישה באינטרנט בעת שהייה בחו"ל. עם זאת, מעבר מוחלט ל eSIM כשהטלפון מורגל לסים הרגיל, לא היה תהליך פשוט במיוחד, עד לרגע שבו חברת Google יצאה עם השקת כלי חדש שמייעל את המעבר והופך אותו לפשוט הרבה יותר.

למי שלא מכיר, נעים מאוד – eSIM

טכנולוגיית ה eSIM למי שלא מכיר, היא טכנולוגיה אשר מאפשרת לנו לבצע את אותן הפעולות בדיוק כמו שכרטיס הסים הפיזי ביצע עבורנו עד עכשיו, אלא ללא תלות באלמנט הפיזי. מדובר בטכנולוגיה של סים אלקטרוני שנמצאת בטלפון, ומאפשרת גלישה באינטרנט בצורה הרבה יותר נוחה ופשוטה אשר מייתרת את העול הקיים בהחלפת הסים הפיזי, בין אם במעבר בין רשתות וספקיות אינטרנט ובין אם בטיולים בחו"ל.

עם זאת, המעבר בין סים פיזי לטכנולוגיה החדשה דרש עד עכשיו בירוקרטיה לא קטנה כגון הזנת פרטים אישיים מחדש, רישום והזנה של פרטים לצורך התחברות לשירות של חברת ה eSIM, הזנת סיסמה, הזנת קוד אישור וכו'.

גוגל eSIM – המציאות החדשה שהופכת את החיים לקלים יותר

לאחר החידוש שהשיקה יצרנית האייפון, ובו נעלמו כמעט לחלוטין מגירות הסים הפיזי, Google יצאה גם היא בהשקת כלי דיגיטלי חדש שאמנם לא מסיר לחלוטין את הסים הפיזי, אך נותן ללקוחותיה אפשרות של מעבר פשוט בהרבה בין הסימים השונים, ובכך מסיר את העול הכרוך בכך. בדיקות בעדכון האנדרואיד האחרון ששוחרר לשוק, מצאו כי הכלי הדיגיטלי החדש יעתיק את פרטי הסים הפיזי לסים הדיגיטלי, ובכך יקל על המשתמש באופן משמעותי.

איך זה יראה בפועל?

בפועל, על מנת להמיר בין הסימים, הצפי והשאיפה של חברת Google, הם שנוכל להיכנס לתפריט ההגדרות החדש, שיכלול את כפתור ה "המרה ל-eSIM", ובכך לבצע את ההמרה הפשוטה. זאת לצד אפליקציית ה "SIM Manager" של החברה, שתאפשר אופציות ניהוליות לסימים השונים.

חשוב לציין שהמעבר בין הסימים יבטל ככל הנראה את היכולת לעשות שימוש בסים הפיזי, דבר שיש לקחת בחשבון.

במבט לעתיד: מה עושים עכשיו?

ואם אתם שואלים "נו מתי נראה את זה?" אז התשובה היא כזו – נכון לכרגע, הכלי החדש שעתיד לצאת להשקה בקרוב יהיה זמין רק עבור המכשירים של חברת Google עצמה, הלוא הם מכשירי הפיקסל, המאפשרים בינם לבין עצמם העברת eSIM. בהמשך מן הראוי, עתיד לצאת כלי שמאפשר את המעברים האלו גם עבור כלל מכשירי האנדרואיד. אבל העתיד בעתיד, ואנחנו כאן בהווה, ומן ההיגיון שהיצרניות האחרות דוגמת שיאומי וסמסונג לא יחכו בשילוב ידיים, וקרוב לוודאי שבמוקדם או במאוחר נראה גם אצלם כלים דומים בייצור עצמי.

תגיות: , ,

ניתן לרכוש מספר חבילות, עבור מכשירים שונים, ברכישה אחת.

קנו עכשיו

>

מידע על החבילה:

 • מתאים ללקוחות כל החברות.
 • רשתות חיבור בטכנולוגיה 4G/5G.
 • ללא חיובים נוספים או עמלות נסתרות.
 • מספר ה-whatsapp נשאר אותו מספר.
 • תקף במגוון ענק של מדינות כולל מעבר בניהן.
 • חיבור מיידי באמצעות ברקוד, אין צורך בהחלפת כרטיס סים.
 • שימוש בכל האפליקציות המוכרות: whatsapp, waze, facebook, Instagram, google maps, gmail, google, safari, chrome, youtube, tiktok, ועוד.

מדינות נתמכות:

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות