0

גוגל מבשרת על פיצ'ר חדש שמקל על חיבור לשירותי eSIM

esim גוגלתחום הסלולר עובר בהדרגה לעולם נטול כרטיסי סים כפי שהיינו רגילים אליהם עד היום. סנונית ראשונה שבישרה על המגמה של הפרידה מהסים הקלאסי היתה ההודעה של 'אפל' לקראת השקת אייפון 14 שהגיע לעולם ללא מסילת סים, אלא מבוסס טכנולוגיית eSIM.

שיחות, גלישה וחבילות לחו"ל במסלול הכי ידידותי ואטרקטיבי

למי שעדיין לא מכיר, השירות של GlobaleSIM מאפשר שיחות וגלישה במהלך השהות בחו"ל בחבילות סופר-אטרקטיביות, בלי צורך להחליף כרטיס סים קיים בחדש. בעצם מדובר בכרטיס סים וירטואלי מוטמע, בחיבור קל ונח, באמצעות סריקת קוד QR, והכי חשוב – השירות הזה גם מאוד משתלם מבחינת מחיר.

עוברים בין ספקים ומניידים את הפרופיל האישי בלחיצת כפתור

בימים אלה 'גוגל' מבשרת על פיצ'ר חדש (לשימוש באנדרואיד) שמקל על חיבור לשירותי eSIM במעבר בין ספק סלולר אחד לאחר. במקרים של מעבר בין ספקים, על מנת ליהנות גם משירותי eSIM עד עכשיו היה צריך להסיר את הפרופיל הקיים מהמכשיר הישן, לעבור לספק החדש ורק אחרי זה להתקין את הפרופיל על המכשיר החדש. עם הפיצ'ר של 'גוגל' התהליך הזה מתבטל והמעבר בין הספקים מתבצע בלחיצת כפתור.

החברה הראשונה שחתומה מול 'גוגל' על שיתוף הפעולה לשימוש בפיצ'ר החדש היא Deutsche Telekom וההנחה היא שיותר ויותר ספקיות סלולר יאמצו את הפיצ'ר שהולך לכבוש את השוק. נראה שכרטיסי הסים הקלאסיים הולכים בקרוב מאוד להיות היסטוריה ושהפיצ'ר החדש הולך לפגוש מיליוני משתמשים מרוצים. זה מה שנקרא Make it simple Simple is better.

תגיות: , , , , ,

ניתן לרכוש מספר חבילות, עבור מכשירים שונים, ברכישה אחת.

קנו עכשיו

>

מידע על החבילה:

 • מתאים ללקוחות כל החברות.
 • רשתות חיבור בטכנולוגיה 4G/5G.
 • ללא חיובים נוספים או עמלות נסתרות.
 • מספר ה-whatsapp נשאר אותו מספר.
 • תקף במגוון ענק של מדינות כולל מעבר בניהן.
 • חיבור מיידי באמצעות ברקוד, אין צורך בהחלפת כרטיס סים.
 • שימוש בכל האפליקציות המוכרות: whatsapp, waze, facebook, Instagram, google maps, gmail, google, safari, chrome, youtube, tiktok, ועוד.

מדינות נתמכות:

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות