0

הכניסה לסינגפור בקרוב: ללא דרכון פיזי

איןכניסה לסינגפור ללא דרכון על הסינגפורים בחידושים והמצאות וטכנולוגיות מתקדמות. אמנם אנחנו ה"סטארט אפ ניישן", אבל גם להם לא חסר. הם יושבים בכבוד על ה'סטארטר' של החדשנות והתעוזה והנה הם מבשרים שהממשלה שלהם מציעה רפורמה חדשנית למעבר משימוש בדרכון פיזי ובכרטיס טיסה פיזי הם יעברו להתנהלות ביומטרית.

עם מערכות טכנולוגיות כמו שלהם, הכוללות זיהוי פנים חכם, הם יכולים להרשות לעצמם את קיצורי הביורוקרטיות של עולמות החופש. הם מתכוונים להשיק את השירות עוד במהלך 2024 בנמל התעופה Changi שהוא מהגדולים בעולם. סינגפור תהיה בין המדינות הראשונות שיעברו למדיניות פורצת דרך בינלאומית באפשרות לאשרת כניסה אוטומטית ללא שימוש בדרכון (דובאי, פריז וערים נוספות כבר שם) כמובן, אגב, שמהלך כזה תלוי גם במדינות אשר מהן טסים אל סינגפור ובאישור מטעמן שהחדשנות הזו מקובלת גם עליהן ובשיטחן ביציאה מהן אליה.

אז מה נהיה לנו, הפנים שלנו הן גם ה'דרכון' שלנו?

כנראה שזה הכיוון. תכינו את ה"וו'אדג'" על הסטטוס הכי יפה שלכם, כי העולם עובר לביומטרי. 'האח הגדול' יצא לעולם הגדול וחוקי המשחק משתנים. המשחק נעשה ידידותי יותר למשתמש (ולאיכות הסביבה) תהליך ה'קליטה' בשדה התעופה שם יהיה הרבה יותר קצר יעיל ונח, יחסוך משאבים וכח אדם, והכי חשוב, לא יהיה פחות בטיחותי, אלא אפילו יותר! אם למעלה מ-5 מיליון נוסעים עוברים שם בחודש, תחשבו איך זה הולך להתקצר אם לא כולם צריכים לעבור 'ולהתכרטס' על הדרכון הפיזי.

העתיד כבר בסינגפור, הוא מחכה לכם שם, אז תארזו לבד או לא לבד ותטוסו מכאן! רק אל תשכחו שלצאת לסינגפור בלי דרכון זה בסדר, אבל לא בלי GlobaleSIM – חוויית הסלולר הכי בעולם!

תגיות: ,

ניתן לרכוש מספר חבילות, עבור מכשירים שונים, ברכישה אחת.

קנו עכשיו

>

מידע על החבילה:

 • מתאים ללקוחות כל החברות.
 • רשתות חיבור בטכנולוגיה 4G/5G.
 • ללא חיובים נוספים או עמלות נסתרות.
 • מספר ה-whatsapp נשאר אותו מספר.
 • תקף במגוון ענק של מדינות כולל מעבר בניהן.
 • חיבור מיידי באמצעות ברקוד, אין צורך בהחלפת כרטיס סים.
 • שימוש בכל האפליקציות המוכרות: whatsapp, waze, facebook, Instagram, google maps, gmail, google, safari, chrome, youtube, tiktok, ועוד.

מדינות נתמכות:

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות